تبلیغ نویسی

تبلیغ نویسی یا به انگلیسی CopyWriting ، ترکیب نویسندگی با هنر و علم بازاریابی است ، مهارتی که با آن می توانی متنی متقاعدکننده بنویسی تا مخاطب اقدام به عمل خاصی کند !
تا حالا براتون اتفاق افتاده که تیتری رو ببینید که موجب بشه ادامه متن رو با انگیزه فراوانی بخوانید ؟ تا حالا شده صفحه محصولی رو بخوانی و انگیزه تو برای خرید آن محصول چندین برابر شود ؟
اصلا قصد خرید نداریم و فقط اطلاعاتی در مورد یک کالا یا محصول میخواهیم اما اتفاقی می افته که ما اون محصول و خدمت رو میخریم ! چرا ؟

قدرت تبلیغ نویسی و کاریزمای کلمات اینجا مشخص میشه ! شما می توانید متن هایی را خلق کنید که فروش محصول خود یا دیگران را تا 10 برابر افزایش دهد.
اما چطور میشه که این اتفاق میفته ؟
بیاید با هم بررسی کنیم :

• پکیج آموزش طراحی سایت از 0 تا 100

• آموزش طراحی سایت بدون نیاز به کدنویسی در 4 ساعت

شما به عنوان یک کاربر علاقمند به یادگرفتن طراحی سایت مطمئنا ” آموزش طراحی سایت بدون نیاز به کدنویسی در 4 ساعت ” را انتخاب می کنید. چون جذاب تره و دقیقا نتیجه رو به تو نشون داده !
در 4 ساعت سایتت رو طراحی کن بدون نیاز به کدنویسی.

تاثیراتی که تبلیغ نویسی در فروش محصول و خدمت ما دارد !

متنی موجب فروش می شود که اعتماد را جلب و ترس مشتری را از خرید از بین ببرد و قدرت اقدام را در آن شکوفا کند!
چه زیاده تعداد وب سایت های ایرانی که طراحی بسیار زیبایی با رعایت اصول ui و ux دارند اما صفحه محصولاتی کوتاه و بسیار ضعیف دارند و فروش آن ها  0 است !

اگر میخواهی متنی بنویسی که بفروشد ، باید مخاطبت را بشناسی

باید مشکل مخاطبت رو بدونی ! باید نیازهای اون رو در نظر بگیری و بعد شروع به نوشتن کنی ! ذهن مخاطب روی متن و وب سایت تو تمرکز نمی کند ، توجه مخاطب بر روی مشکلاتش است و وظیفه تو اینه که دقیقا مشکل مخاطبت رو بشناسی و با محصولی که تولید کردی ، آن را رفع کنی .
باید با احساسات مخاطب ارتباط برقرار کنی و نتیجه استفاده از محصولت رو بهش نشون بدی. خیلی ساده ست ، مخاطب زمانی به تو اعتماد میکند و با تو ارتباط برقرار می کند که مشکلش رو حل کنی !

 

1 پاسخ دادن

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *